Setting the page on fire with some hard work

 

Asmeninį efektyvumą - gebėjimą siekti maksimalių rezultatų darbinėje veikloje, lemia ne tik profesinė kompetencija, bet ir asmeninės savybės. Ar esate sutikę pardavėjų, kurie negalėdavo pasiekti iškeltų tikslų pardavimuose, kadangi jo pasitikėjimas savimi buvo stipriai kritęs (asmeninė savybė) ir to pasekoje kiekvieną "ne" jis priimdavo labai asmeniškai? Tai situacija, kai profesionalas, besirūpinantis tik profesine puse ir visiškai ignoruojantis asmenybę, anksčiau ar vėliau patiria fiasko arba tenkinasi tik pusėtinais rezultatais. Tuo tarpu efektyviausi ir geriausus rezultatus pasiekę žmonės, jau seniai suprato, kad nepakanka orientuotis ir vertinti save vien per profesines kompetencijas. Lygiai tokios pat svarbios yra ir jų asmeninės savybės. Šis suvokimas suteikia didžiulį konkurencinį pranašumą, kadangi tik 1 iš 100 žmonių supranta asmeninio efektyvumo ugdymo svarbą ir kryptingai tai daro.   

Todėl pasaulyje lyderiaujantys asmenybės tyrimų srityje Kalifornijos (JAV) ir Kvinslendo (Australija) universitetai, įvardino 10 pagrindinių savybių siekiančiam maksimalių rezultatų profesinėje ir asmeninėje veikloje, pvz: atsakomybė prieš save ir kitus, pasitikėjimas savimi, vidinė ramybė, veiklumas, objektyvumas, gyvenimo džiaugsmas ir t.t. 

 

Todėl, jei:

  • norite pasiekti maksimalių rezultatų profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime;
  • norite pažinti savo stiprybes ir pasitelkti jas siekiant išsikeltų tikslų;
  • galvojate apie mokymus ir norite tai daryti kryptingai, ugdant tas sritis, kurios reikalauja daugiausia dėmesio;

 

Kviečiame atlikti "Asmenybės portreto testą", kurio dėka bus:

  • įvertintas jūsų esamas asmeninis efektyvumas;
  • nustatytos asmenines stiprybes, kuriomis galima daugiausia pasikliauti siekiant maksimalių rezultatų;
  • nustatyti vidiniai blokai, labiausiai trukdantys siekti išsikeltų tikslų.

 

Testą užpildyti trunką apie 45 min. Testo rezultatai pristatomi po 5 darbo dienų.

Taip pat remiantis gauta analize gali būti sudaryta individuali, geriausiai žmogui tinkanti mokymų programa, kuri, lyginant su nenuosekliu ir chaotišku tobulėjimu, leis pasiekti rezultatų kelis kartus greičiau (teirautis papildomai).

 

SKAITYKITE VERSLO ŽINIŲ STRAIPSNĮ: VŽ bando asmenybės portreto testą: rezultatai veikia motyvuojančiai.